O MNIE


Mam na imię Renata.

Budzę Kobiece Piękno.

Kim jestem? Mam na imię Renata. Budzę Kobiece Piękno. Z miłości do kobiet i pasji pomagania. Dyskretnie i subtelnie niczym muśnięcie skrzydeł motyla.

Misja
Mam swoją misję. Przeprowadzam Kobiety od poczucia lęku, oddzielenia i braku akceptacji siebie do radości, miłości oraz zachwytu nad sobą i światem. Robię to podczas sesji Diet Coachingu i Warsztatów rozwoju osobistego dla Pań. Uważam, że nie ma nic piękniejszego niż patrzeć kiedy na nowo Odkrywasz Siebie. Jak z czułością mówisz o swoim Ciele. Jak zaczynasz karmić je naturą. Jak spotykasz się z uczuciami w zakamarkach Twojego Serca. Jak nie dajesz się oszukać Swojej Głowie. Jak odkrywasz swoją Pasję. Jak uczysz się BYĆ.

6 lat temu…

Gdybyśmy spotkały się 6 lat temu – zobaczyłabyś młodą mamę, pełną lęku dziewczynę - taką, która nie wiedziała jeszcze, kim jest i czego chce od życia. Jako specjalista farmacji aptecznej szykowałam się właśnie do otwarcia drugiej apteki, obsługiwałam klientów i wciąż myślałam o tym, że jestem aktorką w cudzym filmie.

5 lat temu…

Po raz pierwszy wzięłam się z życiem za bary. Stało się to podczas kolejnej bezsennej nocy i kryzysie, który dotknął mnie do żywego. Odpowiedziałam sobie na kilka ważnych pytań. Szczerze przyznałam, że nie wiem o życiu NIC. I od tego punktu „zero” zaczęłam zmieniać je małymi krokami. Skończyłam kolejno Dietetykę, Diet Coaching i 3-letnią Szkołę Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii. Przez 5 lat prowadziłam poradnię dietetyczną, przemycając całą wiedzę, jaką do tej pory zdobyłam. Jednocześnie czytałam, szkoliłam się i uważnie obserwowałam Świat i Ludzi. Zaczęłam wyciągać wnioski i wprowadzać je w życie.

Chciałam BYĆ SZCZĘŚLIWA!

Teraz…

Na co dzień przyjmuję różne role. Przede wszystkim jestem "poszukiwaczem", bo życie traktuję jak podróż w poszukiwaniu siebie, ale też mamą, żoną, pracodawcą i freelancerem. Ponieważ "od zawsze" nie znoszę definicji - lubię mówić o sobie, że po prostu jestem...
Moją kluczową wartością jest Wolność. Kolejne to Miłość (do siebie, świata, ludzi) i Zdrowie. Rodzina i przyjaciele. Lubię to, co robię! Większość swojego zawodowego czasu przeznaczam na rozwój Pracowni Diety i Rozwoju „Efekt Motyla”. Prowadzę coaching, spotkania edukacyjne i warsztaty rozwojowe z wykorzystaniem moich autorskich programów: Budzę Kobiece Piękno, Budzę Kobiece Ciało, Budzę Kobiece Serce, Budzę Kobiecy Umysł. Nieustannie się rozwijam. Moje "perełki" to: Trening świadomości: ciała, emocji, myśli, relacji w oparciu o podejście Laban Bartenieff Movement (LBMS) oraz terapię tańcem i ruchem pod nadzorem Agnieszki Sokołowskiej, Train the Trainer - szkolenie z metodologii Points of You® pod nadzorem Magdaleny Kamińskiej, Spotkania z Psychodietetyką Praktyczną pod nadzorem Magdaleny Jarzębowskiej. W aptekach zarządzam samodzielnym już zespołem i wykorzystuję wszystkie swoje umiejętności. Otworzyłam się na świat. Otworzyłam się na swoją wrażliwość. Otworzyłam się na siłę. Zrozumiałam, że nie muszę wyrzekać się niczego....nawet wtedy, kiedy czuję strach. DZIAŁAM :-)!

Co lubię? Jaka jestem?

Czytam. Pasjami chłonę historie ludzi, którzy zawalczyli „o siebie” i swoje szczęście. Mam wielkie serce i kolorową duszę. Piszę, kreuję, uprawiam sport, kocham taniec i koncerty na żywo. Długo w jednym miejscu nie usiedzę – uwielbiam bliższe i dalsze podróże. Nie umiem kłamać! Chętnie się złoszczę. Potrafię cieszyć się jak dziecko. Umiem łuskać „perły” z codzienności. Jestem sobą. Jestem autentyczna i niekoniecznie idealna…
I chcę taka być!

Chcesz mnie poznać bliżej?

Zapraszam! Z radością pomogę Ci pokolorować Twoje skrzydła!

"Nie walcz ze swoim ciałem. To nie Twój wróg, lecz przyjaciel. (...) Jesteś połączony z oddechem, (...) z promieniami słońca, z zapachem kwiatów i ze światłem księżyca, nie jesteś samotną wyspą. Odpuść. Pozwól życiu, żeby się zdarzyło."