O MNIE


Mam na imię Renata.

Budzę Kobiece Piękno.

Kim jestem? Mam na imię Renata. Budzę Kobiece Piękno. Z miłości do kobiet i pasji pomagania. Dyskretnie i subtelnie niczym muśnięcie skrzydeł motyla.

Misja
Mam swoją misję. Przeprowadzam Kobiety od poczucia lęku, oddzielenia i braku akceptacji siebie do radości, miłości oraz zachwytu nad sobą i światem. Robię to podczas sesji Diet Coachingu i Warsztatów rozwoju osobistego dla Pań. Uważam, że nie ma nic piękniejszego niż patrzeć kiedy na nowo Odkrywasz Siebie. Jak z czułością mówisz o swoim Ciele. Jak zaczynasz karmić je naturą. Jak spotykasz się z uczuciami w zakamarkach Twojego Serca. Jak nie dajesz się oszukać Swojej Głowie. Jak odkrywasz swoją Pasję. Jak uczysz się BYĆ.

6 lat temu…

Gdybyśmy spotkały się 6 lat temu – zobaczyłabyś młodą mamę, pełną lęku dziewczynę - taką, która nie wiedziała jeszcze, kim jest i czego chce od życia. Jako magister farmacji szykowałam się właśnie do otwarcia drugiej apteki, obsługiwałam „grzecznie” pacjentów i wciąż myślałam o tym, że jestem aktorką w cudzym filmie.

5 lat temu…

Po raz pierwszy wzięłam się z życiem za bary. Stało się to podczas kolejnej bezsennej nocy i kryzysie, który dotknął mnie do żywego. Odpowiedziałam sobie na kilka ważnych pytań. Szczerze przyznałam, że nie wiem o życiu NIC. I od tego punktu „zero” zaczęłam zmieniać je małymi krokami. Skończyłam kolejno Dietetykę, Diet Coaching i 3-letnią Szkołę Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii. W międzyczasie zrobiłam specjalizację z farmacji aptecznej i otworzyłam z mężem kolejną (trzecią już) aptekę. Przez 5 ostatnich lat prowadziłam także poradnię dietetyczną, przemycając całą wiedzę, jaką do tej pory zdobyłam. Jednocześnie czytałam, szkoliłam się i uważnie obserwowałam Świat i Ludzi. Zaczęłam wyciągać wnioski i wprowadzać je w życie.

Chciałam BYĆ SZCZĘŚLIWA!

Teraz…
Jestem spełnioną mamą 7-latki i żoną swojego męża. Moją kluczową wartością jest po prostu Życie. Kolejne to Miłość do siebie, świata ludzi i zdrowia. Kocham Swoją Pracę! Większość swojego zawodowego czasu przeznaczam na rozwój „Efektu Motyla”. Prowadzę Coachingi i Warsztaty (także ON-LINE) z wykorzystaniem moich autorskich programów: Budzę Kobiece Piękno, Budzę Kobiece Ciało, Budzę Kobiece Serce, Budzę Kobiecy Umysł. W aptekach zarządzam samodzielnym już zespołem (15+1 – piętnaście fantastycznych kobiet i jeden nie mniej fajny facet) i wykorzystuję wszystkie swoje umiejętności. Otworzyłam się na świat. Otworzyłam się na swoją wrażliwość. Otworzyłam się na siłę. Zrozumiałam, że nie muszę wyrzekać się niczego. Przestałam się bać.

 

Co lubię? Jaka jestem?
Czytam. Pasjami chłonę historie ludzi, którzy zawalczyli „o siebie” i swoje szczęście. Mam wielkie serce i kolorową duszę. Piszę, kreuję, uprawiam sport, kocham taniec i koncerty na żywo. Długo w jednym miejscu nie usiedzę – uwielbiam bliższe i dalsze podróże. Nie umiem kłamać! Chętnie się złoszczę. Potrafię cieszyć się jak dziecko. Umiem łuskać „perły” z codzienności. Jestem sobą. Jestem autentyczna i niekoniecznie idealna…
I chcę taka być!

 

Chcesz mnie poznać bliżej?
Zapraszam! Z radością pomogę Ci pokolorować Twoje skrzydła!

"Nie walcz ze swoim ciałem. To nie Twój wróg, lecz przyjaciel. (...) Jesteś połączony z oddechem, (...) z promieniami słońca, z zapachem kwiatów i ze światłem księżyca, nie jesteś samotną wyspą. Odpuść. Pozwól życiu, żeby się zdarzyło."